Підготовка до весілля

Дорогі наші наречені👰👦Зовсім скоро такий важливий для нас день-день вашого весілля💍💒Саме тому ми вирішили запустити цикл порад, які допоможуть у підготовці до весілля. #морозовірадять

Як обрати весільну сукню? Кожна наречена мріє бути ідеальною у такий важливий день. І весільна сукня, звичайно, є одним з ключових моментів цієї ідеальності. Ось вам декілька порад як правильно обрати сукню вашої мрії.

💎Плаття варто приміряти у вашому весільному взутті, саме це допоможе визначити чи не потрібно підкоригувати довжину плаття. Якщо з вибором взуття ви ще не визначились візміть туфлі з висотою каблука якийби ви хотіли в день весілля. ВАЖЛИВО!! Довжину плаття можна регулювати за допомогою підюпника (криноліна). Кринолін може мати 1-7 кілець і варіюватись в діаметрі. Саме його розмір і регулює довжину сукні.

💎Якщо ви обрали пишну сукню з криноліном переконайтесь в тому що на вашому платті достатня кількість слоїв сітки та фатіну, тому що при недостатній кількості тканини кільця можуть виділятися і навіть просвічуватись.

💎На примірку сукні варто одягнути саме весільну білизну. Саме це дозволить вам зрозуміти чи не потрібно підігнати верхню частину виробу бід вашу фігуру і чи лежить плаття ідеально.

💎У платті неохідно порухатись і походити, щоб зрозуміти на скільки воно комфортне. Якщо сукня зі шлейфом необхідно подбати про те щоб він надійно прикріплявся до подолу плаття. Це дозволить вам з легкісю ходити протягом дня, а пізніше танцювати на бенкеті. Шлейф можна розпустити під час фотосесії.

💎Обов’язково посидіть у платті. Завдяки цьому ви зможете перевірити надійність корсету і визначити місця його злому після поїздки в авто чи сидіння за столом. Особливу увагу приділіть косточкам корсету. Міцні косточки запорука вашого гарного вигляду.

💎Відвідайте мінімум 3 салони весільних суконь і приміряйте різні по стилю моделі. Можливо вам підійде варіант який ви навіть не розглядали.

💎Радимо відвідати салони різної цінової політики. У дорогих салонах часто бувають акції та знижки.

💎Фотографуйте себе в різних платтях. Ви зможете показати себе близькій людині яка,можливо, допоможе вам визначитись.

💎Поцікавтесь чи можна забрати плаття з салону за тиждень до весілля, чи можна його попрасувати. Коли будете забирати сукню вашої мрії обов’язково зробіть контрольну примірку. Великий відсоток наречених худне перед весіллям, 😄 тому щоб уникнути сюрпризів варто поміряти сукню ще раз.